Stut Theater

Hoera! we mogen weer!

Stut gaat de vloer op!

Lekker spelen!

Het is wennen en ook knutselen, de anderhalve meter samenleving, dat is duidelijk. Maar wat zijn we blij weer te kunnen spelen met onze groepen! In de zaal van ZIMIHC theater Stefanus komen StutKoor en StutOpen elke week weer samen voor repetities. Want samen is toch het leukst. StutKoor is met zelfgeschreven liedteksten aan het zingen en spelen over het thema ‘falen’ en vooral hoe de koorleden daar sterker uit zijn gekomen. StutOpen is ‘De grote inhaalshow’ aan het maken, om alles in te halen wat ze tijdens corona hebben gemist 🙂

Lijkt het je leuk om mee te doen met één van onze groepen, of ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer weten? Stuur een mailtje naar info@stut.nl of bel ons op 030 231 18 01. We zien je graag!

Geplaatst: wo 28 Okt 2020