Stut Theater

Contact

Stut Theater
Amazonedreef 40
3563 CB Utrecht

Telefoon: 030 – 231 18 01
E-mail: info@stut.nl
Kaartverkoop: reserveren@stut.nl
Boekingen en publiciteit: kyra@stut.nl
Openingstijden kantoor: ma t/m don van 10 – 17 uur

Artistiek leider:
Donna Risa (donna@stut.nl)
Assistent artistiek leider:
Lilian Vis Dieperink (lilian@stut.nl)
Zakelijk leider:
Margreet Zwart (margreet@stut.nl)
Zakelijk medewerker:
Wilmie Voortman (wilmie@stut.nl)
Hoofd publiciteit en acquisitie:
Kyra Kasel (kyra@stut.nl)
Medewerker publiciteit:
Jorinde Luyts (jorinde@stut.nl)
Productieleider:
Mark Verhoef (mark@stut.nl)